Főbb feladatok, munkák:

  • kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal
  • a cég generál/szerkezetes munkáinak vezetése
  • a kivitelezési munkák irányítása, ellenőrzése
  • a projektek műszaki dokumentálása, nyomon követése
  • építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása, ütemezése
  • megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása
  • kivitelezés minőségi ellenőrzése
  • ütemtervek készítése és azok betartatása
  • építési naplók vezetése és ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetői gyakorlat
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, TERC)
  • Magasépítő technikus, vagy egyetemi végzettség

ELŐNYŐK:

  • érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultságod van
  • felsőfokú (építész-, építőmérnök) műszaki végzettséggel rendelkezel
  • legalább 3 év szakmai tapasztalatot szereztél generál kivitelezésben, vagy szerkezetépítésben
  • döntéshelyzetben gyors és eredmény-orientált vagy
  • határozott fellépéssel és nagyfokú teherbírással rendelkezel
  • mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel kiemelkedően hatékonyan kommunikálsz

Amit kínálunk :

  • gyors szakmai fejlődés
  • korszerű technikai háttér
  • változatos feladatok
  • jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • versenyképes fizetés

vagy jelentkezz emailben: [email protected]

Építésvezető