Főbb feladatok, munkák:

    • az építési és értékesítési (helyszíni és irodai) feladatok segítése, mennyiség és költségkalkulációk
    • kivitelezési munkák szakmai irányításának segítése
    • az építési kivitelezési és szállítási szerződések feltételeinek ellenőrzése, nyomon-követése
    • Projektvezetővel, építésvezetővel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
    • minősítő vizsgálatok végzése és ellenőrzése
    • kooperációkon, tárgyalásokon való részvétel
    • ütemtervek, ártükrök készítése
    • egyeztetés a megrendelőkkel
    • egyéb műszaki adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szakirányú (legalább középfokú) magasépítő technikus végzettség
    • TERC Építőipari Költségvetés készítő program használata
    • önálló munkavégzés
    • generál kivitelezésben szerzett tapasztalat
    • jó számítógépes felhasználói ismeretek MS Office (Word, Excel), MS Project
    • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • felsőfokú építőipari végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 3 évnél hosszabb tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nagy perspektívával rendelkező cégnél történő munkavégzés
  • Nagy volumenű és összetett projektekben való részvétel
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Szakmai és informatikai képzések
  • versenyképes jövedelem
  • mobiltelefon
  • laptop
  • szakmai fejlődés lehetősége

vagy jelentkezz emailben: [email protected]

Építőipari Műszaki Előkészítő